.

.

ОЖ Лето Спортски Натпревар Ангела Победа Божица Cosplay Костим Фустан+Headdress+коноп јаже За Божиќ

ОЖ Лето Спортски Натпревар Ангела Победа Божица Cosplay Костим Фустан+Headdress+коноп јаже За Божиќ

DEN 8159.52

Од стоката
Во магацинот


Кога ќе цел на оваа Cosplay Костим, ве молиме да ни понудат вашиот мерења : пол,висина,тежина,биста,половината,колковите,рамо,рака должина,горниот дел на раката обемот,бедрото обемот,inseam , така што ние може да ви даде точни големина. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. Ние треба 15-20 дена за да се произведе,ве молиме coantact нас пред вашата нарачка, ако сте итна,ви благодариме.
ОЖ Лето Спортски Натпревар Ангела Победа Божица Cosplay Костим Фустан+Headdress+коноп јаже За Божиќ
Пакетот Вклучува : Фустан+Headdress+коноп јаже Материјал : (мешани со материјали)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Z
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Луо Tianyi Yuezheng Ling
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
OW
Производи во категоријата