.

.

Налепници DECALS НАЛЕПНИЦА ЗА KAWASAKI KLX110 KX65 02-08 DRZ110 Графика Комплет 3M материјал

Налепници DECALS НАЛЕПНИЦА ЗА KAWASAKI KLX110 KX65 02-08 DRZ110 Графика Комплет 3M материјал

DEN 1060.00
DEN 1128.00

Од стоката
Во магацинот


KLX 110 налепница

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
WEIYU
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Материјал Тип:
3M
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Производи во категоријата