.

.

Carmonsons за Hyundai Elantra (АД) 2017 Нерѓосувачки Челик Гас Сопирачките на Возилото Влошки Покрие Автомобил Стил

Carmonsons за Hyundai Elantra (АД) 2017 Нерѓосувачки Челик Гас Сопирачките на Возилото Влошки Покрие Автомобил

DEN 670.00
DEN 744.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Педали
Бренд Име:
CARMONSONS
Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик и гума
Година:
за Elantra АД 2016 2017
Hyundai Модел:
Elantra
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
на возилото маска
Име На Модел:
на возилото влошки
Објектот Тежина:
0.2kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата