.

.

Шарени печатење со Долги ракави Пролет хип хоп Висок квалитет на T-shirt мажите преголеми high Street памук мода обичните Продолжен Tee

Шарени печатење со Долги ракави Пролет хип хоп Висок квалитет на T-shirt мажите преголеми high Street памук

DEN 816.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
M ДОЛЖИНА 76 РАМО 57 БИСТА 104 РАКАВ 64
L ДОЛЖИНА 81 РАМО 61 БИСТА 114 РАКАВ 67
XL ДОЛЖИНА 85 РАМО 65 БИСТА 124 РАКАВ 69
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
HZIJUE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Производи во категоријата