.

.

Glixal Стартер Моторни Спојки Bendix за Кинески GY6 49cc 50cc 139QMB 139QMA Мопед Скутер АТВ 'Go-Kart' Моторот

Glixal Стартер Моторни Спојки Bendix за Кинески GY6 49cc 50cc 139QMB 139QMA Мопед Скутер АТВ 'Go-Kart' Моторот

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


12795
Внимание Ве Молиме :
1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер/мотоцикл пред да се одржи редот.
2. Ве молиме да ни ја испратите фотографијата на вашиот мотор или мотор, ако не знаат дали делови ќе одговара или не. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови треба да се направи мали промени од оригиналниот мотор или мотор. Ве молиме бидете сигурни дека сте во можност да ги инсталирате со себе. Ние не прифаќаме лошо повратни информации за оваа причина
Ви благодариме за вашата поддршка.
Glixal Тркачки Тим
Вкупна должина : 70.35 мм [2.77"] Големи опрема заб грофот : 65 заби Мали опрема заб грофот : 14 заби Центар вратило OD : 8mm [.33"] Центарот вратило ID : 2.85 мм [.11"] Големи опрема дијаметар : 39.7 мм [1.56"] Мала топка со дијаметар : 28.4 мм [1.12"] Вклопува GY6 50cc мотор
Можете да ги најдете на оваа делови на многу модели, како што се : Ножот, Kinroad, Twister Глупак, Картер Талон, Dazon, Roketa, DUNE, Baja kart, Kasea, KPX, SUNL, Aimex, Алфа спорт, Avanti, Бам X, Baotian, Bashan, BMS, BMX, Boreem, Орел, СП Мото, Крстот Тркач, Кул Спорт, Diamo, E Тон, Орел, Fushin, Летаат, GMI, Hensim, Hi-птица, Baja, Мраз Мечка, Jackel, Џет Мото, JCL, Taotao, Мир, JM Ѕвезда, Jonway, Kazuma, Keeway, KMD, Kymco, Копје, Lifan, Linhai, Loncin, Longbo, Fuxin, Maxtrade, MDI, Meitien, Motofino, Motorino, NST, Panterra, Пантер,Qlink Yiben, Црвена Streak, Redcat, Roketa, Schwinn, Seaseng, Strada, SYM, Резервоар, Terminator, Tomberlin, TNG, Обединетите Мотори, Vento, Verucci, шумски пожар, X-Екстремитети, Yamati, ZNEN, и Zongshen и др
12751 Често Се Потребни Делови За Јануари, 2018

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Glixal
Име На Модел:
GY6
Користат За:
Кинески Скутер Мопед АТВ
мозочен удар:
4-мозочен удар
Производи состојба:
100% нови
Производи во категоријата