.

.

LNRRABC 1PC Продажба Златна и Сребрена Кристал Долго Секси Backless Едноставна Тело Голи Назад Pendant Ѓердани

LNRRABC 1PC Продажба Златна и Сребрена Кристал Долго Секси Backless Едноставна Тело Голи Назад Pendant Ѓердани

DEN 41.76

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе обработиме вашето враќање барање
во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време .html)
Превозот : ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack. Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Почитувани Купувачи :
1.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност. Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help. Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. ако објектот е неисправен.

Таа е поголема од информацијата

Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
LNRRABC
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата