.

.

Жешка Мода Класичен Естетски Сите натпревар со Висок Квалитет Двојно Додатоци Имитација Бисер Двојно Симулирани Бисери Brooch

Жешка Мода Класичен Естетски Сите натпревар со Висок Квалитет Двојно Додатоци Имитација Бисер Двојно Симулирани

DEN 26.00
DEN 46.08

Од стоката
Во магацинот

Други земји : 15 -55 дена .)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Превозот на плаќање не се враќа. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .
Тип : Висок Квалитет Двојно Бисери Brooch
Материјал : Имитација бисер
Вкупна должина : 7cm
1pc * Висок Квалитет на Двојно Бисери Brooch
Големина : 1#,2#,3#,4#,5#,6#,7#,8#
Тежина : 6g
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Превозот
САД : 10 - 35days.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
No
Метали Тип:
no
Производи во категоријата