.

.

Бургундија Евтини Quinceanera Фустани 2017 Бал Сакана Со Јакна Organza Бисери Beaded Слатка 16 Фустани

Бургундија Евтини Quinceanera Фустани 2017 Бал Сакана Со Јакна Organza Бисери Beaded Слатка 16 Фустани

DEN 5242.00
DEN 5760.00

Од стоката
Во магацинот

com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена.
Зошто Да Изберете Sihan Фустан Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена.Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2 . Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 . Конкурентна Цена.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена. - Повеќе количини, повеќе попуст.Рамо до рамо = ? 8.Целосна Биста = ? 2.Брадавица да Брадавица = ? 7. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани . Големина на единица : cm или инчен 1.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.под биста = ? 6. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.com FEDEX
Во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Бисери,Возбудува
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Стил:
Со Јакна
Производи во категоријата