.

.

Оригиналниот Xiaomi Прст на Екранот на Допир Ракавици Зима и Топло, Волна Ракавици За iphone 6s Xiaomi Екран на Допир за Телефонот Таблета Парични Машина

Оригиналниот Xiaomi Прст на Екранот на Допир Ракавици Зима и Топло, Волна Ракавици За iphone 6s Xiaomi Екран

DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


Оригиналниот Xiaomi Допир Зимски Ракавици од Волна Допир Практични Топло Mitten за Уреди со екран осетлив на допир
Главни Карактеристики :
• Оригиналниот Xiaomi волна допир ракавици ќе ви помогне да уживаат во користењето на вашиот паметен телефон во ладно време, бидејќи тоа е специјален материјал на прсти
• Топли ракавици со вграден-во проводници прсти да уживаат целосна употреба на вашиот екран осетлив на допир без изложување на вашите голи раце
• Вашиот екран осетлив на допир брзина и точност, а носи на Xiaomi ракавици ќе ви amaze
• Погоден за i OS и Android телефони, и сите уреди со екран осетлив на допир
• Уникатен подарок за пријатели и семејство
Забелешки :
• Машки Стил : Ракавица должина е околу 17.5 - 20.5 cm, пал m ширина е за 19.5 - 22.5 cm
• Женски Стил : Ракавица должина е околу 16 - 18.5 cm, пал m ширина е за 17.5 - 20.5 cm
Детали За Производот Бренд : Xiaomi
Тип : Удобно,Еко-пријателски,Одмор,Практични
Повод : Дома,Дневна Соба,Канцеларија,Другите,Отворено,Училиште
Функции : Мулти-функции
Материјал : Плетени,Волнени
Димензија и Тежина Производ тежина : 0.1300 kg
Пакет тежина : 0.1700 kg
Пакет големина (L x W x H) : 10.00 x 10.00 x 5.00 cm / 3.94 x 3.94 x 1.97 инчи
Пакет Содржина Пакет Содржина : 1 x Еден Пар на Оригиналниот Xiaomi Волна Допир Ракавици

Таа е поголема од информацијата

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Број На Модел На:
Soocare
Карактеристики:
Блескави
жиро:
Кутија
Скала:
1
Бренд Име:
xiaomi
максимална брзина:
Soocare Патување Случај
Контрола На Канали:
2 канали
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Производи во категоријата