.

.

Оригинални 7 инчен За colorfly E708 LCD екран FPC-LB07033.V0 за таблет компјутер со lcd дисплеј бесплатен превозот

Оригинални 7 инчен За colorfly E708 LCD екран FPC-LB07033.V0 за таблет компјутер со lcd дисплеј бесплатен превозот

DEN 744.00

Од стоката
Во магацинот


Оригинални 7" инчен LCD екран FPC-LB07033.V0 за таблет компјутер со lcd дисплеј бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
FPC-LB07033.V0
Производи во категоријата