.

.

Бесплатен Превозот 19 парче Писмо Главата Зајакот Леопард Главата Печ Applique Шиење На Облека Додаток Засолниште TH456

Бесплатен Превозот 19 парче Писмо Главата Зајакот Леопард Главата Печ Applique Шиење На Облека Додаток Засолниште

DEN 979.00
DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот


Опис : Одлична за декорација. Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,косата клип..и др каде сакате Овој patch е занает работа и главно да се држиме за вашата облека како разубавувањето. Како да се аплицира : Употреба на домаќинство, железо со висока температура и да се држи во вашиот материјал Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Шоу на сликата се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Multicolors Пакет се Вклучени : 1 X 1 сет

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина:
Show in the picture
Број На Модел На:
Закрпи TH456
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
боја:
Multicolors
Тип:
извезена закрпи
Секс:
за жените
Големина:
Show in the picture
чипка везени:
Yes
злато закрпи:
Yes
lron На Закрпи:
Yes
Производи во категоријата