.

.

BLWHSA Нови Лето Стил Жените Мали Носталгични Знаме Печатење на маици Кратко Sleeve O вратот памучни Блузи Чисто Женски Tee Кошула

BLWHSA Нови Лето Стил Жените Мали Носталгични Знаме Печатење на маици Кратко Sleeve O вратот памучни Блузи

DEN 399.00
DEN 613.92

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT001607310
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
BLWHSA
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мали национално знаме
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук
Производи во категоријата