.

.

вистински кожа женски чанти луксузни чанти жените кеси дизајнер познати брендови tote торба висок квалитет на рамо кеси

вистински кожа женски чанти луксузни чанти жените кеси дизајнер познати брендови tote торба висок квалитет

DEN 2260.00
DEN 3424.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
YGHW0022
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Декорација:
Марами,Батон,Панделки
Тврдост:
Тешко
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
YAGELI
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
боја:
црвена,црна,зелена,кафена,бела,жолта,виолетова,црвена роза
Материјали:
100% реално вистински кожа
Топла Продажба Земји:
Русија,САД,Франција,Полска,Израел,Германија,Шпанија
елементи:
bolsa feminina,losas,дкск главен femme de marque,bolsos mujer
Стил:
гроздобер,секојдневен,моден бизнис
Sac Главен Femme De Marque:
bolsos mujer де marca famosa 2017
Име:
рака торба,tote торба
Тип:
Рамо кеси,crossbody кеси за жени,жени гласник кеси
одговараат за луѓето:
Жени,Жени,Жени
Производи во категоријата