.

.

Моден Жените Злато Кристал Тело Синџирите За Накит Уникатен Флеш Сјајна Кристал Градник Синџири Бикини Накит

Моден Жените Злато Кристал Тело Синџирите За Накит Уникатен Флеш Сјајна Кристал Градник Синџири Бикини Накит

DEN 237.00
DEN 263.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YU2022
Бренд Име:
KANUBIN
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Легура
Производи во категоријата