.

.

14.6 CM*12CM Интересни Кревање Фитнес и боди билдинг Спортски Оркестарот Винил Автомобил Налепници

14.6 CM*12CM Интересни Кревање Фитнес и боди билдинг Спортски Оркестарот Винил Автомобил Налепници

DEN 73.00
DEN 144.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Ширина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
14.6cm
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
c-танг-879
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата