.

.

JoursNeige Црвениот Кристал Нараквици Монистра 8мм Среќа Тибетански Сребро Lotus Pendant Среќа за Жените Љубители Кристал Хривнија Накит

JoursNeige Црвениот Кристал Нараквици Монистра 8мм Среќа Тибетански Сребро Lotus Pendant Среќа за Жените Љубители

DEN 423.00
DEN 470.40

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : 100% Нов со Висок Квалитет име на Производ : Природни Црвени Ахат Кристал Нараквици Мушка големина:8мм Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DHSC-076
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Функција:
Никој
женска мажите хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
jade накит:
хривнија jade
Материјал:
Природни црвени ахат кристално
Pendant:
Тибетската сребро Lotus
монистра големина:
за 8mm
Производи во категоријата