.

.

SSOP30 TSSOP30 Горат во Приклучок Адаптер Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 5.3-5.7 mm 208mil-224mil Флеш Чип Тест Приклучок

SSOP30 TSSOP30 Горат во Приклучок Адаптер Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 5.3-5.7 mm 208mil-224mil Флеш Чип

DEN 431.00
DEN 431.04

Од стоката
Во магацинот


.
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
* Пакет : SSOP30 , TSSOP30
* Pin теренот : 0.65 mm
* Pin Грофот : 30 иглички
* Применливи IC тело ширина : 5.3-5.7 mm ( 208mil-224mil )
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
Пакетот Вклучува :
* SSOP30(34)-0.65 адаптер 1 парче
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички)

Таа е поголема од информацијата

боја:
HMILU, ANDK
Број На Модел На:
5325
Тип:
Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
Пакет:
SSOP30 , TSSOP30
Pin Теренот:
0.65 mm
Pin Count:
30 Иглички
Применливи IC тело ширина:
5.3-5.7 mm ( 208mil-224mil )
Структура:
Отворете Врвот
Контакт Сила:
18g По pin (Нормално)
Работата Сила:
Макс 1.0 kg
ANDK Thoery живот:
20,000 пати(Механички)
HMILU Thoery живот:
5,000 пати(Механички)
Производи во категоријата