.

.

Кујна Цртан Филм Кука Креативните По Вратата Закачалки Необележани Облека Закачалки За Облека Метални Куки Торба Капа Закачалка

Кујна Цртан Филм Кука Креативните По Вратата Закачалки Необележани Облека Закачалки За Облека Метални Куки

DEN 767.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Еден
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Кука Тип
Материјал:
Метал
Употреба:
Грбот и Капа
Производи во категоријата