.

.

5 Поставите Малина Пи DIY Ладење Комплет Микро Ладење Пи Вентилатор + Бакар HeatSink

5 Поставите Малина Пи DIY Ладење Комплет Микро Ладење Пи Вентилатор + Бакар HeatSink

DEN 753.12

Од стоката
Во магацинот


ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.12 CFM
Бучава : 23±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 15cm
Тежина : 10g/еез
Пакување вклучуваат :
5x 30мм вентилаторот за ладење
5x 14x14x6mm heatsink
5x 9x9x12mm heatsink
5x 15x15x1.2±10% Amp
Номинална Брзина : 11000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 4.
Brushless мали мини радијатор Издувните процесори pc компјутер Heatsink на моторен вентилатор
МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.Ние брод на Адреса на Aliexpress.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.

Таа е поголема од информацијата

Бучава:
23dBA
Фан Живот:
40000 часа
Бренд Име:
gdstime
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
GDT3010S
Пакет:
No
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
2Pin
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Фан Големина:
30x30x10mm
конектор:
dupont
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Пластични
Напон:
5V
Електрична Струја Тип:
DC
Монтажа:
Дуктус Фан
Должина на кабел:
15cm
Имајќи:
Поаѓајќи Од Ракав
Производи во категоријата