.

.

beibehang Обичај Фото Позадина 3D Голема Позадина Ѕид Налепница Розева Роза Мода Домот 3D Позадина Ѕид de papel parede

beibehang Обичај Фото Позадина 3D Голема Позадина Ѕид Налепница Розева Роза Мода Домот 3D Позадина Ѕид de papel

DEN 734.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
1 s quare метар = 1pcs. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. ве молиме да ни каже. ѕидот mural. Не ѕидот налепници. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Products Video
Опис На Производот
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Купувачот цел различна количина.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
11802259
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Гроздобер
Производи во категоријата