.

.

Југоисточна Азија Pendant Светла Креативно Осветлување скалило Јапонски Ресторан Бар Кинески чај рачно изработени бамбус облик светилка LU718110

Југоисточна Азија Pendant Светла Креативно Осветлување скалило Јапонски Ресторан Бар Кинески чај рачно изработени

DEN 5184.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Абажур помошни материјали : Дрво
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
големина

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
D35CM, D45CM, D55CM, D65CM, D75CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
1
Место:
Салон
Тело Материјал:
Дрво
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Производи во категоријата