.

.

Подарок кожа јаже исцелување камења Ѓердан Pendant Чакра Амајлија Европски Модерен Кристал Undertale Sans За Жена

Подарок кожа јаже исцелување камења Ѓердан Pendant Чакра Амајлија Европски Модерен Кристал Undertale Sans За

DEN 125.00
DEN 156.48

Од стоката
Во магацинот


Опис : Бренд : JOYA Процес : рачно изработени Occation : Christams подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар подарок За Неа Материјал : Аметист,Рок кристал,Citrine,Aventurine,Опал,Ахат Тежина : Околу 20g Синџир на должина : 45+5cm Пакет : 1pc pendant ѓердан Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_customized:
yes
Тежина:
20g
Производи во категоријата