.

.

30G50G 5pcs/многу Празни Пластични Лабава Прав Кутија со Sifter n Издувам,Домот Козметички Прав Refillable Сад,Лабава Прав Случај

30G50G 5pcs/многу Празни Пластични Лабава Прав Кутија со Sifter n Издувам,Домот Козметички Прав Refillable

DEN 1654.00
DEN 1837.92

Од стоката
Во магацинот


30 G 50 G 5pcs/многу Празни Пластични Лабава Прав Кутија со Sifter n Издувам, DIY Домот Козметички Прав Refillable Сад, Висока Класа Лабава Прав Случај
Бесплатен Превозот -5pcs/многу-
Точка Име : Лабава Прав Тегла
Капацитет : 30g, 50g (капацитет на вода)
Материјал : Пластика
Dimentions : 30 G D62*H29mm
50 G D71*H34mm
Количина : 5pcs

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
лабава прав тегла
Големина:
30g, 50g
Производи во категоријата