.

.

Г-ѓа MinShu Вистински Рекс Зајакот Крзно Зима Женски Шапка Зима и Топло, Жените Капа Рака Плетени Дебелина Капа за Зимски Зајакот Крзно Шапка

Г-ѓа MinShu Вистински Рекс Зајакот Крзно Зима Женски Шапка Зима и Топло, Жените Капа Рака Плетени Дебелина

DEN 717.00
DEN 1195.20

Од стоката
Во магацинот


Рачно плетени Рекс зајакот крзно шапка
Еластична шапка
Материјал : 100% вистински рекс зајакот крзно
Големина на : 55-60cm
(1inch = 2.54 см)
Бои Шоу


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MS43024
Материјал:
Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Бренд Име:
Г-ѓа MinShu
Производи во категоријата