.

.

Возилото посветен еден милион и триста илјади пиксели high-definition ноќ визија камера водоотпорен ефект

Возилото посветен еден милион и триста илјади пиксели high-definition ноќ визија камера водоотпорен ефект

DEN 1608.00
DEN 1692.00

Од стоката
Во магацинот


Ние сме фабрика
Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)( LSZ-ED233 C1)
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC/PAL;Камерата леќи : 2.8 mm/3.6 mm

Таа е поголема од информацијата

Аудио Излез:
1CH РКА
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Технологија:
Инфраред
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Куполата На Камерата
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Потрошувачка На Енергија(W):
0.25
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 mm
IR Растојание(м):
1~10M
Напојување(V):
12v
Агол На Гледање (Степен):
120°
Висока Дефиниција:
960P HD
Ѕидот Заградата:
Таванот
Инсталација:
Таванот
Бренд Име:
LSZ
Димензии (L x W x D)(mm):
55*45*45
is_customized:
Yes
Тип:
AHD Камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Број На Модел На:
LSZ-ED233C1-720-4
Производи во категоријата