.

.

Очила рака Eyeglass метални Синџир Читање Очила Кабелот Носителот на Вратот Рака Јаже Подарок Мода 2018 Нови очила за сонце додатоци продажба

Очила рака Eyeglass метални Синџир Читање Очила Кабелот Носителот на Вратот Рака Јаже Подарок Мода 2018 Нови

DEN 69.00
DEN 85.92

Од стоката
Во магацинот


Модерен Деликатна Наочари Очила Синџир Ѓердан Eyewear Кабелот Вратот Врвка на Држачот за Врат Врвца Подароци за Пријатели
Карактеристики :
Тоа е одлично, двете страни на високо еластична силиконска гума совет цврсто entangle очила, не е лесно да падне.
Исто така, дејствува како одлична декорација за себе или за вашите пријатели.
Деликатна синџир стил eyeglass синџир, едноставна и модата.
Објектот е деликатна и згодна eyeglass синџир на вратот врвка на држачот, и карактеристики прилагодливи гумени краеви за да се направи вашите очила не е лесно да падне.
На eyeglass мозок е одличен избор, како подарок за пријатели.
Опис :
Погоден за сите видови на очила и облека, може да биде произволно отстрани очила на градите, многу погодно. Без разлика дали тоа е спортски, туристички, или партија, тоа е најдобар партнер на вашиот омилен очила. Тоа е дар да роднини ,пријатели или да си
Прилагодлив, Лесен за инсталација и отстранување, за лесен за употреба
Двете страни на високо еластична гума совет цврсто entangle храмот, не е лесно да се падне
Спецификација :
Материјал : метал
Вкупна должина : околу 715cm
Боја : златна, црна
Пакетот Вклучува :
1 x Наочари Синџирот на Врат Врвца
Answer : ___________________________ Note :
На очила во слики не се вклучени.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
715cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SOOKIE
Број На Модел На:
eye glasses синџир
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
вратот синџири за читање очила:
очила синџир мода
очила додатоци синџир:
Очила Синџир Кабелот Носителот на вратот рака Јаже
Производи во категоријата