.

.

CM100RL-24NF CM75RL-24NF нови оригинални моќ модул

CM100RL-24NF CM75RL-24NF нови оригинални моќ модул

DEN 7926.00
DEN 9665.28

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата Продавницаrn rn1 : Сите налози обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.

Таа е поголема од информацијата

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Производи во категоријата