.

.

Новите Графички Картички Носителот Џек Заградата Компјутерска Графика Придружник Поддршка Рамка Вода Главата со прекумерна тежина, Пол Универзална VGA Носителот

Новите Графички Картички Носителот Џек Заградата Компјутерска Графика Придружник Поддршка Рамка Вода Главата

DEN 777.00
DEN 959.04

Од стоката
Во магацинот


Новите Графички Картички Носителот Џек Заградата Компјутерска Графика Придружник Поддршка Рамка Вода Главата со прекумерна тежина, Пол Универзална VGA Носителот

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Esloth
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
X-232
Тип:
SSD Адаптери Колекции
Тип На Производ:
Графичка картичка поддршка стојат
Погоден за графички модел опсег:
A
Stent тип:
Универзална VGA Носителот
Материјал:
SPCC / Пластика
S:
94.9*86.7*259.6
C:
B
Производи во категоријата