.

.

Креативни Дома Декор Телефонска Говорница Ѕид Налепници Дневна Соба Отстранлив Винил Ѕид Decal

Креативни Дома Декор Телефонска Говорница Ѕид Налепници Дневна Соба Отстранлив Винил Ѕид Decal

DEN 353.00
DEN 431.04

Од стоката
Во магацинот


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Мала : 25 x 59 см Медиум : 44 x 100 cm
Голем : 59 x 134 см
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Големина:
44x100cm, 25x59cm, 59x134cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
М-892
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Производи во категоријата