.

.

Најновите роденден декорација корист џеб покана картичка поздрав картичка обичај некој писмо со евтини цена

Најновите роденден декорација корист џеб покана картичка поздрав картичка обичај некој писмо со евтини цена

DEN 1896.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
бела, жолта, црвена, црвено вино, виолетова, светло сребрена, зелена, сина, темно сина, црна, светло зелена, светло жолта, виолетова, портокалова, темно зелена, шампањ златна, кафеава, сребро, темно виолетова, розова, чоколадо, coffie, злато, небото сино
Големина:
standard size
празник:
Стил:
Фестивали
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
inC66
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
12.8*19cm
MOQ:
50pcs
Производи во категоријата