.

.

Вода Трансфер лажни tattoofantasy lotus leaf Водоотпорен Привремена Тетоважа флеш тетоважа за жена човек 10.5*6 cm

Вода Трансфер лажни tattoofantasy lotus leaf Водоотпорен Привремена Тетоважа флеш тетоважа за жена човек 10.5*6

DEN 23.52

Од стоката
Во магацинот


големина : 10.5*6cm
големина : 10.5*6cm

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Привремена Тетоважа
Број На Модел На:
Налепници
Бренд Име:
RCLNDP
Големина:
10.5*6cm
корисникот:
жените деца
Процесот:
трансфер налепници
Живот:
3-7days
Водоотпорен:
Yes
Пакување:
Индивидуални Пластични маска
Производи во категоријата