.

.

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло За Мото C Плус Калено Стакло За Мото C Плус & Криви TPU Филм за полнење За Motorola Мото C Плус Полна Маска

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло За Мото C Плус Калено Стакло За Мото C Плус & Криви TPU Филм за полнење За

DEN 91.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Упатства за употреба
Пакет Се Вклучени
2 парче Екран заштитник
2 парче ткаенина за Чистење
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
Производство шоу
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Калено Стакло, TPU
Бренд Име:
HATOLY
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Motorola
Пакет:
Yes
Карактеристики:
ултра-тенок
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Одговара за 1:
За Motorola Мото C Plus Екран Заштитник
Одговара за 2:
За Motorola C Плус Калено стакло
Одговара за 3:
Анти-sratch Мобилен Телефон Стакло
Одговара за 4:
За Мото CPlus Ultrathin 0.26 mm
одговара за 5:
За Motorola C Плус Пена кутија Пакет
Одговара за 6:
За Motorola CPlus водоотпорен
Одговара за 7:
За Motorola Мото CPlus Исклучително Мазна
Одговара За 8:
За Мото C Плус Заштитна Фолија
Одговара За 9:
За Мото C Плус зајакнато стакло
Одговара За 10:
За Motorola Мото CPlus Екран Заштитник Стакло
Производи во категоријата