.

.

6008ZZ 1Piece имајќи 40*68*15(mm) ABEC-5 метал запечатување тип на лежишта 6008 6008ZZ хром челик длабоко ритам имајќи

6008ZZ 1Piece имајќи 40*68*15(mm) ABEC-5 метал запечатување тип на лежишта 6008 6008ZZ хром челик длабоко ритам

DEN 336.00

Од стоката
Во магацинот


Точка бр : 6008 ZZ
Внатрешен дијаметар : 40 mm
Надворешниот дијаметар : 68 mm
Висина : 15 mm
Вид : Еден ред длабоко ритам топката лежишта
Materail : хром челик GCR-15
Квалитет : Кина Националниот Стандард
Пакување : 1 BUC/OPP ВРЕЌА.
Метал запечатување во двојно страни.

Таа е поголема од информацијата

Надворешниот Дијаметар:
68mm
Внатрешен Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
6008ZZ
is_customized:
Yes
Материјал:
имајќи челик
Бренд Име:
Afortunado
Производи во категоријата