.

.

HAHAFLOWER 2017 Нови корејски Стил Плажа паркинг (Надворешен Чевлички за Жени со Висок Квалитет се Зголеми Дијамантски Чевли Жена Гумен Ѓон Девојки Женски

HAHAFLOWER 2017 Нови корејски Стил Плажа паркинг (Надворешен Чевлички за Жени со Висок Квалитет се Зголеми

DEN 960.00
DEN 1391.52

Од стоката
Во магацинот

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Кина Пост Воздух Парцела (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 15 ~ 60 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број.
л П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи).
l Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
l Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
л П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
l Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS, екстра трошоците за Превозот, тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); Ако бројот што треба да се купат повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ви помогне да се пресмета вистинското превозот цена попусти.
Други Политики :
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
l ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате : l (1). Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Цвет
Бренд Име:
HAHAFLOWER
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
A4
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Горниот Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Производи во категоријата