.

.

4 ПАРЧИЊА 6T Оптоварување Акустична Студио Сунѓерот Најдобра Цена Soundproofing Апсорпција Пена

4 ПАРЧИЊА 6T Оптоварување Акустична Студио Сунѓерот Најдобра Цена Soundproofing Апсорпција Пена

DEN 564.00
DEN 619.20

Од стоката
Во магацинот

Ако вашиот царински држете вашите производи и не порака назад кон вас за било која причина, правило или политика, ние ќе не наплата и не сме одговорни за вакво прашање. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во aliexpress за испорака.
Ве молиме бидете сигурни дека можете да се чека толку долго време кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail.Спецификации :
Најдобри Пожар - retardant
Одлични акустични својства
Еко-пријателски Акустична Пена Панели
Примероци се слободни од страна на побарувачката
Форми со побарувачка;
2. Карактеристики
апсорбирање на звук, се задржи топло, топлинска изолација, добра еластичност ,ѕид декорација,shockproof,moistureproof,против триење.8
За нас
*Нашата продавница обезбеди сите видови на акустична пена со конкурентна цена.
како да избор на shippment за себе? Ние обично брод пакетот со ЕМС
EMS обично takea за 5-14 работни дена да пристигне на вашата локација, за многу земја, поштарина ќе бидат слободни ,но за некои земја која не е многу далеку од нас,ќе мора да плаќаат малку прилог надоместокот за некои предмети.
Ако сакате да добиете предмети побрзо, можете да го плати уште превозот цена и јас ќе брод нив со DHL или UPS-от,доколку имате потреба,можете да ме контактирате и ние може да се добие специјална цена за вас. На "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" Е ПАКЕТ превозот ние donn не признава било каква ТАРИФА за царинска на вашата земја.03
40000 HZ 1
НРЦ : 0.Предност
1)нашата фабрика директно да го продаде со 13 години работно искуство
2). За повратни информации Кога ќе примите нашиот објект и задоволни со производот и нашите услуги ,ние искрено се надевам дека ќе ни остави 100% позитивни повратни информации!
Плаќање
Начинот на systerm и paypal е поддршка, За други начини на плаќање надвор systerm поддршка, ве молиме контактирајте со нас за инструкции.

Таа е поголема од информацијата

Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
АФП-BCWF33
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Американски Стил
Материјал:
PU
боја:
Јаглен,Црна
густина:
25kg/м3
Огноотпорни стандард:
CA117
brc:
0.8
Големина:
30*30*5cm
Обликот:
Оптоварување со 6T
is_customized:
Yes
Производи во категоријата