.

.

Рачно изработени 3D Сатен крпа Beaded цвеќиња печ applique patch за шиење облека на Свадба свадба додатоци за декорација печ

Рачно изработени 3D Сатен крпа Beaded цвеќиња печ applique patch за шиење облека на Свадба свадба додатоци

DEN 537.00
DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот

Ширина : 8СМ*8 CM Боја : прикажува како слик Цена е за 10pcs Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Розова
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Големина:
8CM*8CM
Стил:
Стап-На
Техника:
Beaded
Производи во категоријата