.

.

Џинг Лиан сад земја ретро индустриски железо плоштадот стакло оџакот на лофт бар кафе ресторан Pendant Светла LO72018

Џинг Лиан сад земја ретро индустриски железо плоштадот стакло оџакот на лофт бар кафе ресторан Pendant Светла

DEN 10416.00

Од стоката
Во магацинот


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти
Опис :
(1) Големина : D78 * H27cm.
(2) Материјал : железо + стакло
(3) Боја : Црна
(4) Светло buld : E27 (не се вклучени)
(5) Напон : 90 V-260 V ние ќе shipwith според вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,
Такси превозот време и може да биде различен

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Бела
Осветлување Област:
15-30square метри
Место:
Салон
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Производи во категоријата