.

.

Бесплатен Превозот 60 Компјутери/3Boxes Избрани Дише Водоотпорен Цртан филм Жаби Лепливи Завои Прва помош Бенд помош За Деца Детска

Бесплатен Превозот 60 Компјутери/3Boxes Избрани Дише Водоотпорен Цртан филм Жаби Лепливи Завои Прва помош Бенд

DEN 244.00
DEN 348.96

Од стоката
Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет на Вкупно 60 Компјутери(36 Компјутери 2.5*2.5 cm,24 Компјутери 1.9*7,6 cm),3 кутии,испратен со пакет Материјал : ЈП Лепливи Завои понуда стерилни долготрајни лепило за континуирана заштита. Антибактериски и да се олесни исцелување противалергиски, без стимулација на кожата Латекс слободни,удобно,водоотпорен и дише Супер симпатична жаба модели Потреби за надворешна кампување,патување,спортски и апарати за домаќинство.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
IdealPlast
Број На Модел На:
S37
Производи во категоријата