.

.

бела и сина Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија памук, чипка Нигериската Швајцарската Voile Чипка За Партијата Облечи

бела и сина Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија памук, чипка Нигериската Швајцарската Voile Чипка За

DEN 1188.00
DEN 1276.80

Од стоката
Во магацинот

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Чипка Ткаенина Материјал : 100% памук MOQ : 5 метри Боја : Многу различни бои Ширина : 45-50" Име Африкански чипка ткаенина
Плаќање : T/T,L/C,Western Union,Paypal Место На Потекло : Гуангжу,Кина Пакување & Испорака : Пакување : 5 Yards/Парче Време на Испорака : 5-7 W orking D ays Контакт информации :
Топла продажба
Сликата покажува
Портокал Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија 100% памук, чипка Нигериската Швајцарската Voile Чипка За Партијата Облечи
1.Во САД,Канада,Азија,Европа,Обично Треба 3-7 Работни Дена.(Стандардно Со DHL).Можете Да Проверите На Испорака на Информации Во DHL Website : http : //www.cn.dhl.com/en.html
Внимание : Бидејќи понекогаш На Зафатен Сезона,Испораката Ќе го Одложи,Што Е Нормално,Pls Не Грижете се.
Пакување
Q & A
Q1 : Зошто стоки ми се чини различен од боја шоу на web страницата?
Beacause сите користат различни екран, тоа може да го хроматските аберации на различни displayer, ние се обидуваме се потрудиме да се направи тоа, блиску до реалниот производ.
Q2 : Зошто царинската побара од мене да плаќаат царина?
Beacause различни држави имаат свои политика, ако треба да платат за тоа што може да ве молиме проверете дали вашата земја има т секира политика за наплата.
Q3 : Зошто не можам да добијам производот должина помалку од описот?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите,со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направено во висока температура процес, висока температура прави ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната,но не грижете се, ние ќе се стремиме да се подобри процесот на производство, грешка контрола во 0.3 дворови или така (нормални околности се 5 метри).

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
45-50
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Точка име :
Швајцарскиот Voile Чипка 2017
Тип:
Африкански Voile
Време:
африкански чипка
MOQ:
1 многу
Производот:
африкански чипка ткаенина
Име:
швајцарскиот чипка ткаенина
Употреба:
партија /свадбена /дневно
Декорација:
Најнови Дизајн
Стил:
Африкански Швајцарската Памук, Чипка Voile
Должина на ткаенина:
5 Метри
Производи во категоријата