.

.

50pcs / Многу професија Влошки Lash Продолжување Хартија Око Совети Налепница Обвива Закрпи Eyelash Алатки Шминка

50pcs / Многу професија Влошки Lash Продолжување Хартија Око Совети Налепница Обвива Закрпи Eyelash Алатки

DEN 306.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи. 3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата стока, откако ќе ја прими стоката, за пет-ѕвезда пофалба, Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
jiemaotie
Бренд Име:
МОЕТО ИМЕ Е RACHEEL
Количина:
50pcs / многу
Големина:
0.mm
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Производи во категоријата