.

.

2018 Лето Нови Момчиња Облека Поставите О-вратот Кратко Sleeve Врвот + Џеб Дупки Панталони 2 Парчиња Децата Облека Костим

2018 Лето Нови Момчиња Облека Поставите О-вратот Кратко Sleeve Врвот + Џеб Дупки Панталони 2 Парчиња Децата

DEN 591.00
DEN 984.96

Од стоката
Во магацинот


2017 Лето Нови Момчиња Облека Поставите О-вратот Кратко Sleeve Врвот + Џеб Дупки Панталони 2 Парчиња Децата Облека Костим
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. можете да додадете мојот whats App +8613914913941 Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
101124
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата