.

.

5pcs Антички Бронза Злато Сребрена Боја Бакар се Отвори Празен Прстен Поставување Основа 5mm 10мм Одговара Круг Бисер Монистра DIY Накит Наоди

5pcs Антички Бронза Злато Сребрена Боја Бакар се Отвори Празен Прстен Поставување Основа 5mm 10мм Одговара

DEN 192.00
DEN 255.84

Од стоката
Во магацинот


5pcs Антички Бронза Злато Сребрена Боја Бакар се Отвори Празен Прстен Поставување Основа 5mm 10мм Одговара Круг Бисер Монистра DIY Накит Наоди
1)Материјал : бакар
2)Големина : 5mm(мали страна) 10мм(голем страна)
3)Бои : Антички бронза Злато Родиум Позлатен Сребрен
4)Пакување : 5pc/многу
5)Тежина : Околу 13.5 g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
K0639
Производ Карактеристики:
Прстен Settings
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
23g
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Бакар
боја:
сребро позлатен
Големина:
5MM 10ММ
Пакет:
5pcs/opp вреќа
Тежина:
13.5 g/многу
Тип На Објект:
прстен поставување на база
Стил:
отворете прстен база
Функција:
прстен база поставување
Употреба:
бакар прстен база
Производи во категоријата