.

.

20pcs/многу Газа се Чувствува Лакови за Коса Клипови Мини Ѕвезди Шноли Bowknot Деца Hairpin Девојки Главата Носат Нова Коса Додаток Злато Точка Коса

20pcs/многу Газа се Чувствува Лакови за Коса Клипови Мини Ѕвезди Шноли Bowknot Деца Hairpin Девојки Главата

DEN 672.00

Од стоката
Во магацинот


Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)
Функција : Врвен Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајн
За превозот :
1. Можеби shippment време покаже дека е 5days или 7days дури и подолго, но обично ние ќе ја испрати на предмети сте го купиле за вас во рамките на 48hours по потврдување на уплатата, ако не, ние ќе испратиме порака до вас, pls не заборавил да провери и да ја прочитате пораката.
2. Обично за бесплатен превозот предмети, ние ќе ја пратите пратката до вас со Registerd Воздух Пост Пошта, што е потребно за 15-60 работни дена. За некои посебни време, тоа треба да биде подолг(како што се Божиќ или Кинеската Нова Година), па ако примите парцела подоцна, pls се разбере.
3. За комерцијална express, времето за испорака е 5-10 работни дена за FEDEX/DHL/EMS/UPS-от. Ако вашата цел е повеќе од $300 во една цел, ние можеме да брод на парцела за вас бесплатен превозот, обично со DHL(кои се изразуваат ќе се користи треба да биде choosed од нас). Ако цел износ е помалку од $300, товарни за изразат треба да се плаќа на купувачот.
За проблемите на нашите предмети
1. Неизбежно е дека постои мала разлика меѓу реалниот производи и производи фотографии, ве молиме да се разбере.
2. Кога ќе примите парцела и не сте задоволни со предмети купени во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ако поради квалитетот на нашите производи, тоа не е nessary дека ние ќе refound на пари за вас. Но, ако не сакате или не може да понуди било какви докази за проблемите на нашите предмети, ние ќе refound на пари за вас, само кога ние се добие оригиналната парцела што бродот назад до нас. Се разбира, производи, ве молиме имајте ги во првобитната состојба.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MDC-252
Бренд Име:
Modish Девојки
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Класификација:
косата клипови
боја:
6 бои за вашата опција
Материјал:
Чувствував во лакови дизајн
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
Посебна Карактеристика:
Врвен квалитет со ниска цена
Кориснички количина:
500pcs за секоја боја
Големина:
About 5cm in diameter
Производи во категоријата