.

.

GrandEver Екран Заштитник за iPhone 7 Чаша Полна Покрие Калено Стакло за iPhone 6 6s Плус Анти-Отсјај Розово Злато Заштита на Филмот

GrandEver Екран Заштитник за iPhone 7 Чаша Полна Покрие Калено Стакло за iPhone 6 6s Плус Анти-Отсјај Розово

DEN 142.00
DEN 177.12

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.
-Ако ви се допаѓа нашиот производ и услуга,ве молиме имајте во предвид нашата продавница,и додавање на нашите -продавница за вашата продавница листа.
-Не пропуштајте било поевтини производи.
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
1.100% Сосема Нов
2.Висок Квалитет На Калено Стакло Заштитник
3.Заштита : ESR Тројно Јачина Калено Стакло Заштитник е во можност да го издржат повеќе
надворешни влијание, ефикасно да се спротивстави на штети од капки, и заштита на екранот.
4.Анти-Отпечатоци : подобрена нано-позлата oleo фобичен слој можат ефикасно да
спречување на остатоците на отпечатоци од прсти за долго време. Чувство на површината е мазна
и водоотпорни, со добра oleo фобичен својства, капките вода лесно може да се избриша
од екранот.
5.Лесно Апликацијата : Бесплатно Апликатори вклучени се направи на инсталацијата стане лесен.
6.Зголемена Цврстина : Тројно toughening процесот на производство ќе се заштити телефонот
екран против притисок и пукнатини во подобар начин.
7.Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.
Компатибилен со
За iphone 6 6s/Плус
За iphone 7/8 Плус
Пакет се вклучени
1*PC
Напомена : Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За iphone 6sp 6p, За iphone 6 6s, За iphone 7 8, За iphone 7p 8p
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки,Мат
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 7 плус,iPhone 6 плус,iPhone 6
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
GrandEver
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
боја:
Така Лесно да се Инсталира За никого
функција 1:
Најдобра Заштита
Карактеристика 2:
Убава дизајн и лесен
функција 3:
За девојка или вашиот девојка како подарок
карактеристика 4:
Нови пристигнување 2018 Екран Стакло
Карактеристика 5:
Целосна покриеност Пред Филмот
Функција 6:
Високо ниво на Транспарентност и 3D touch comoatible
Карактеристика 7:
Највисокото ниво екран Стакло за луѓето
Функција 8:
За iphone 6 6s plus Екран Стакло
Карактеристика 9:
За iphone 7 7 plus екран стакло
Производи во категоријата