.

.

Pendant Светла Бен стил Европски стил нова дневна соба железо уметноста на современи пастирски Медитеранот спалната соба ресторан светилка LU720171

Pendant Светла Бен стил Европски стил нова дневна соба железо уметноста на современи пастирски Медитеранот

DEN 6624.00

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Железо
Абажур материјал : стакло
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
Големина : 3/6/8 главата избор

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Осветлување Област:
15-30square метри
Место:
Салон
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Производи во категоријата