.

.

Бесплатен Превозот француски Aubusson рачно ткаени Свила троседот и чаир покрие сет 1:4 со оружје

Бесплатен Превозот француски Aubusson рачно ткаени Свила троседот и чаир покрие сет 1:4 со оружје

DEN 105552.00

Од стоката
Во магацинот


Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, и позадината, итн. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти кои најдобро што може. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Бесплатен Превозот француски Aubusson рачно ткаени Свила троседот и чаир покрие сет 1 : 4 со оружје
1 : 4 начини : 1 троседот и 4 столици маска
Објектот Слика
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратени, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја, Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Европа
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Број На Модел На:
zhy
дизајн:
Aubusson
Обликот:
правоаголник
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
сува чиста
боја:
камила
Софа Покрие Големина :
32x84
Стол Покрие Големина :
32x32
Материјал:
Свила
дизајн:
Aubusson
Производи во категоријата