.

.

Европски Стил Смола Паун Стил Овошје Фах Кутија Занает Дома Хотел Студија Декорација Подароци Сина Паун Модел Овошје Лента

Европски Стил Смола Паун Стил Овошје Фах Кутија Занает Дома Хотел Студија Декорација Подароци Сина Паун Модел

DEN 1751.00
DEN 2736.00

Од стоката
Во магацинот

Материјал : смола Големина : 27x17.5x13.5 CM /10.6x6.9x5.3" Пакување : 1pc/ картонска кутија Пакет вклучуваат : 1pc x смола овошје фах Функција : 1.Еко-пријателски,голем капацитет,100% Сосема Нов 2.Висока температура отпор,duable,монтажни 3.Се користи За : Дом,канцеларија,дневна соба,спална соба,автомобил.. 4.Убав избор за дома табела декорација додаток смола занает.

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Животните
Бренд Име:
IAMPRETTY
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Големина:
27x17.5x13.5 CM /10.6x6.9x5.3
користат за:
овошје лента
Производот:
Овошје Фах Фигурини
Име:
Паун Стил Овошје Лента
Тип:
Home Office Декорации
Објектот:
Смола Складирање Кутија
Стил:
Моден
Капацитет:
големи
Производи во категоријата