.

.

50g крем тегла лабава прав тегла со мрежа Sifter прав тегла помине уметност кутија под-бокс тегла бесплатен превозот

50g крем тегла лабава прав тегла со мрежа Sifter прав тегла помине уметност кутија под-бокс тегла бесплатен

DEN 1968.00
DEN 2187.36

Од стоката
Во магацинот


50g крем тегла лабава прав тегла со мрежа Sifter прав тегла помине уметност кутија под-бокс тегла бесплатен превозот
Димензии : Висина 31.3 mm
Тежина : 37.9 g/pc
Јачина на звук : се Користи за да се пополни во вода, ако се пополни во различни производи, тие може да се и некои различни.
Применета насока : козметички лабава прав, трепет во прав или помине уметност сјајот, сомот прав производи.
Применета насока : козметички Крем, усна blam, гел, восок, eyelash во прав, лабава прав, ноктите сјајот,итн.

Пакување Детали Единица Тип : многу (30 парчиња/многу) Пакет Тежина : 1.0 kg (2.20 lb.) Пакет Големина : 25cm x 25cm x 25cm (9.84 во x 9.84 во x 9.84 во)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
50g
Тип На Објект:
Лак Смена
Тип:
Помине Уметност Алатка
Број На Модел На:
50g
Материјал:
PS
Големина:
50ml
Производи во категоријата