.

.

JIERUIZE Браун Чипка Еден Рамо Сирена Долги Вечерни Фустани Еден Долг Ракав Формално Фустани Вечер Фустани Дубаи арапски Фустан

JIERUIZE Браун Чипка Еден Рамо Сирена Долги Вечерни Фустани Еден Долг Ракав Формално Фустани Вечер Фустани

DEN 5722.00
DEN 7152.00

Од стоката
Во магацинот


Ако сакате боја за да бидат исти сликата ,ве молиме да напомена дека сакате боја да биде иста како слика , ние ќе го избере најблиску боја на сликата . Предмети вратени во неприфатливата состојба ние не ќе се обработува како наплата и ќе бидат.
Кога ќе ги нарачате , ве молиме прочитајте го мерење на наставата и проверка на големината на топ листите внимателно , ние го направи стандардна големина според големината на топ листите на нашата страница!
Ако не постои стандардна големина одговара на вас , можете исто така да обичај прави големината , но ќе треба да плаќаат$10. Се враќа нема да бидат прифатени без претходно одобрение од мојата продавница.
Нашата Политика Откази
1. Исто така, ни испратите е-пошта ако направите вашиот сопствен дизајн, ние може да се направи според условот на купувачи.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
UPS-от зема 4-7 работни дена
DHL зема 4-7 работни дена
ТНТ зема 4-7 работни Дена
Fedex зема 4-7 работни дена
EMS зема 7-15 работни дена(за Да Бразил зема 35-45 Дена откако ќе праќање)
Кина Пост Воздух Mail зема 25-30 работни дена (На Русија и Бразил зема 45-60 дена)
Answer : ___________________________ NOTE : Русија и Бразил Купувачот треба да се даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме , или се облекуваат да не пристигна за да можете лесно!
Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата веб-страница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Ние користење подолу компании за транспорт.
Фустан не е големината ќе нареди
Доколку на вашиот фустан големина се разликуваат од спецификациите на вашата нарачка од страна на повеќе од еден инч, ние ве охрабруваме да се најде локалните прилагоди за да се направи корекција, и ние со задоволство ќе ви надомести за до 50% од цената на производот во прилагодувањето на трошоците.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу еден (1) инчен во која било насока на одредени мерења.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
СЕ-0027
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Бренд Име:
JIERUIZE
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
Производи во категоријата