.

.

мост тип на пластични влечете синџир со крајот конектори L 1000mm гравирање машина кабел за CNC рутер 1pcs

мост тип на пластични влечете синџир со крајот конектори L 1000mm гравирање машина кабел за CNC рутер 1pcs

DEN 240.00

Од стоката
Во магацинот


Услуга :
1)Нашиот Тим : имаме искусен и квалификуван тим на маркетинг и продажба претставници да им служи на
нашите ценети клиенти со најдобрите производи и ненадмината услуга. Ние нудиме пад на превозот, само оставете ја адресата на вашите клиенти со цел или Трговија со Датот.
За НАС
Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам,Mastercard/Visa/Western Union/Кредитна картичка, или било која друга плаќање прифатени од страна aliexpress, Зачувам секогаш е заштита на вашите пари.
Меѓународни купувачи ве молиме прочитајте внимателно :
1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност .Телефонски број е потребно со вашата нарачка.и да имаме професионална
инженери тим да процени и да развијат нови прецизност производи,и да се направи
ОЕМ прилагодување повеќе лесно,искусни КК тим за тестирање на производи квалитетни за да се обезбеди
стоки квалитет пред испраќање.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
превозот и ракувањето со
1. Земаме голема гордост на производите што ги продавате, задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да контактирате со нас за да се добие најновите цена ,најдобар превозот или повеќе детали. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со наградува искуство и да се обезбеди дека тие се целосно задоволни со производот и услугата што ја добиваат. Ние сме посветени да се вклучат во правење на доверливи, безбедни и позитивни онлајн шопинг искуство. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент ќе го изберете, следење на број е достапна.

Таа е поголема од информацијата

Внатрешна ГОЛЕМИНА:
35x75 мм, 25x77 мм, 25x38 мм, 35x100 мм, 18x50 мм, 25x25 мм, 25x57 мм, 18x25 мм, 18x37 мм, 18x18 мм, 15x50 мм, 15x40 мм, 15x30 мм, 15x20 мм, 10x15 мм, 10x20 мм, 15x15 мм, 10x10 мм, 7x7 mm
Затегнувачка цврстина:
1
Број На Модел На:
10X10 10X15
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Тип:
Други
Материјал:
Засилен најлон
Серија:
1
Производи во категоријата